Erişilebilirlik Butonu

Tam Ekran Arkaplan Videosu

İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss WhatsApp
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Mustafa Kemal Atatürk
İzmir'in Kurtuluşunun 100.Yılı
17° hava durumu ikonu

Sağ Menü

 İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden Ramazan dayanışması fotoğrafı İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden Ramazan dayanışması

İzmir Büyükşehir Belediyesi paylaşma ve dayanışma geleneği ile bu Ramazan’da da ihtiyaç sahibi 55 bin aileye erzak ve nakit yardımı gerçekleştiriyor. Binlerce İzmirli ise Büyükşehir Belediyesi’nin 13 mahallede kuracağı gönül sofrasında oruçlarını açacak.

 AASSM'de konser sezonu “İlahiler Senfonisi” ile kapandı fotoğrafı AASSM'de konser sezonu “İlahiler Senfonisi” ile kapandı

Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi, 2018-2019 sezonunu muhteşem bir konserle kapattı. 120 kişilik dev bir kadronun yer aldığı “İlahiler Senfonisi” Ramazan ayının ikinci gününde sanatseverlerle buluştu.

 "Halk Taşıt" uygulamasından 1 haftada "1 milyon 100 bin" yolcu yararlandı fotoğrafı "Halk Taşıt" uygulamasından 1 haftada "1 milyon 100 bin" yolcu yararlandı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Tunç Soyer'in imzasını taşıyan "Halk Taşıt" projesinde ilk hafta geride kaldı. Sabah ve akşam yoğun saatlerde toplu taşıma ücret tarifesinin yarı yarıya indirilmesini içeren uygulamadan 1 haftalık sürede 1 milyon 100 bin yolcu yararlandı.

 Başkan Soyer, “İzmir’in mahallelerini yerinde ve uzlaşıyla dönüştürmeye hazırız” fotoğrafı Başkan Soyer, “İzmir’in mahallelerini yerinde ve uzlaşıyla dönüştürmeye hazırız”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, öncelikli projeleri arasında yer alan “kentsel dönüşüm” çalışmalarını incelemek için saha çalışmalarına başladı.

 Anaokulu öğrencileri kendi yazdıkları kitapları büyüklerine armağan etti fotoğrafı Anaokulu öğrencileri kendi yazdıkları kitapları büyüklerine armağan etti

İzmir Metrosu’nda seyahat eden yolcular, ilginç bir sürprizle karşılaştı. İzmir Büyükşehir Belediyesi İZELMAN Anaokulları öğrencileri kendi hazırladıkları kitapları metro yolculara okuduktan sonra kendilerini dinleyen yetişkinlere hediye etti.

 Binlerce İzmirli “koşamayanlar için” koştu fotoğrafı Binlerce İzmirli “koşamayanlar için” koştu

Dünyanın yardım amaçlı en büyük spor etkinliklerinden biri olan “Wings for Life World Run”ın 4’üncü kez Türkiye ayağına ev sahipliği yapan İzmir, tarihi günlerinden birini daha yaşadı.

 Hıdırellez ateşi Gündoğdu Meydanı'nda yanacak fotoğrafı Hıdırellez ateşi Gündoğdu Meydanı'nda yanacak

Baharın müjdecisi Hıdırellez, 5 Mayıs Pazar akşamı İzmir’de coşkuyla kutlanacak. Büyükşehir Belediyesi’nin farklı etkinliklerle desteklediği bu özel gecenin merkezi Gündoğdu Meydanı olacak.

 Kent Ekmek'te Ramazan pidesine bu yıl da zam yok fotoğrafı Kent Ekmek'te Ramazan pidesine bu yıl da zam yok

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ucuz ve sağlıklı ekmek üretmek amacıyla kurduğu Kent Ekmek, 350 gramlık Ramazan pidesini geçen yıl olduğu gibi yine 1.5 TL’den satışa sunacak.

 AASSM'nin sezon kapanışında "İlahiler Senfonisi" sahnelenecek fotoğrafı AASSM'nin sezon kapanışında "İlahiler Senfonisi" sahnelenecek

Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi, 7 Mayıs’ta gerçekleştirilecek konserle sezonu kapatıyor. Final konserinde şef Emin Güven Yaşlıçam eşliğinde Burak Kut, Burak Bilgili ve Nurdan Küçükekmekçi İzmir Festival Orkestrası ve Korosu eşliğinde İlahiler Senfonisi'ni seslendirecek.

 İzmir, 5 Mayıs'ta koşamayanlar için koşacak fotoğrafı İzmir, 5 Mayıs'ta koşamayanlar için koşacak

Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak için 5 Mayıs'ta tüm dünyada aynı anda koşulacak Wings for Life World Run'a, 2019 yılında da İzmir ev sahipliği yapacak.

 Başkan Soyer: "Türkiye'nin geleceği sizlerin elinde" fotoğrafı Başkan Soyer: "Türkiye'nin geleceği sizlerin elinde"

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İZSU Genel Müdürlüğü Halkapınar Su Fabrikası sahasına kurulan yeni hizmet binasını yerinde inceleyerek, İZSU personeli ile kahvaltı etti.

 İzmir’in kadınları refahı artırmak için birlikte çalışacak fotoğrafı İzmir’in kadınları refahı artırmak için birlikte çalışacak

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in eşi Neptün Soyer, İlçe belediye başkan eşleri ve İzmir’in kadın belediye başkanlarıyla Tarihi Asansör’de buluştu.

 Başkan Soyer, “Başka bir Türkiye mümkün” fotoğrafı Başkan Soyer, “Başka bir Türkiye mümkün”

Binlerce İzmirli’nin akın ettiği Gündoğdu Meydanı’nda kısa bir konuşma yapan Başkan Soyer, “Belki de yıllardır bu kadar kalabalık 1 Mayıs kutlanmadı. Bu çok güzel bir şey. Bu coşku 31 Mart sonrasında Türkiye'de doğan umudun büyüdüğü gösteriyor. Başka bir Türkiye mümkün” dedi.

 "Yeniden Sinematek" fantastik filmlerle sürüyor fotoğrafı "Yeniden Sinematek" fantastik filmlerle sürüyor

​İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Yeniden Sinematek’ gösterimleri, Mayıs ayında Hayao Miyazaki, James Bridges, Benh Zeitlin ve Benedikt Erlingsson gibi doğayı ele alan yönetmenlerin filmlerine ev sahipliği yapacak.

 İzmir, TEV'in Umut Konseri'ne ev sahipliği yaptı fotoğrafı İzmir, TEV'in Umut Konseri'ne ev sahipliği yaptı

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi (AASSM), Türk Eğitim Vakfı (TEV) tarafından vakfın 52'nci kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen Umut Konseri'ne ev sahipliği yaptı.

 Büyükerşen'den Başkan Tunç Soyer'e tebrik ziyareti fotoğrafı Büyükerşen'den Başkan Tunç Soyer'e tebrik ziyareti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, tebrik ziyaretleri kapsamında belediyeciliğin duayen ismi Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen'i ağırladı. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen, “İnanıyorum ki Tunç Soyer, İzmir’i çok daha ileriye taşıyacak” diye konuştu.

 İzmir'de "Halk Taşıt" dönemi başladı fotoğrafı İzmir'de "Halk Taşıt" dönemi başladı

İzmirlilerin 06.00-07.00 ile 19.00-20.00 saatleri arasında toplu ulaşımdan yüzde 50 indirimli yararlanmasını sağlayan "Halk Taşıt" uygulaması devreye girdi.

 İzmir Büyükşehir Belediyesi, Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Avrupa üçüncüsü oldu fotoğrafı İzmir Büyükşehir Belediyesi, Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Avrupa üçüncüsü oldu

İzmir Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, mücadele ettiği Avrupa Ligi-3 finallerini üçüncü olarak tamamladı. İzmir ekibi, İspanya'daki son maçında ASD Handicap Sport Varese'yi 79-41 yenerek bir kez daha kürsüye çıkmayı başardı.

 Başkan Soyer: Kadifekale’nin, yenilenen dokusuyla eşsiz bir kültür ve cazibe merkezi olmasını sağlayacağız fotoğrafı Başkan Soyer: Kadifekale’nin, yenilenen dokusuyla eşsiz bir kültür ve cazibe merkezi olmasını sağlayacağız

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 31 Mart seçimleri öncesi projelerini kamuoyuna duyurduğu ve kentin tarih ve turizm ekseninde gelişmesi için önem verdiği Kadifekale’yi ziyaret etti.

 Çileği ile ünlü Emiralem'de festival coşkusu yaşandı fotoğrafı Çileği ile ünlü Emiralem'de festival coşkusu yaşandı

İzmir'in Menemen ilçesine bağlı Emiralem'de düzenlenen Çilek Festivali keyifli anlara ve renkli görüntülere sahne oldu. Üretildiği bölgenin ismiyle tanınan Emiralem çileğini daha geniş kitlelere duyurmak amacıyla düzenlenen festivale İzmirliler büyük ilgi gösterdi.

 İzmir'de “Halk Taşıt” uygulaması 29 Nisan'dan itibaren başlıyor fotoğrafı İzmir'de “Halk Taşıt” uygulaması 29 Nisan'dan itibaren başlıyor

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in, refahın artırılması ve tüm kentte eşitlenmesi adına vaat ettiği projeler birer birer yaşama geçiriliyor.

 Başkan Tunç Soyer, Ankara’da Başkanlar Zirvesi’ne katıldı fotoğrafı Başkan Tunç Soyer, Ankara’da Başkanlar Zirvesi’ne katıldı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’nde düzenlenen Belediye Başkanları Zirvesi’ne katıldı.

 Enginar Aşkıyla Urla’ya fotoğrafı Enginar Aşkıyla Urla’ya

5’inci Uluslararası Enginar Festivali birbirinden renkli görüntülerle başladı.

 “Dünya Dans Günü” İzmir’de 27-28 Nisan’da kutlanıyor fotoğrafı “Dünya Dans Günü” İzmir’de 27-28 Nisan’da kutlanıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi, “Dünya Dans Günü” için iki gün boyunca birbirinden güzel etkinlikler gerçekleştirecek. Çağdaş dans, halk dansları, dünya danslarından oluşan program, İzmirlilere tam bir şenlik havası yaşatacak.

 İzmir Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, İspanya'da Avrupa Ligi-3 Finalleri'ne katılıyor fotoğrafı İzmir Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, İspanya'da Avrupa Ligi-3 Finalleri'ne katılıyor

Ülkemizi Avrupa kupalarında temsil eden İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, İspanya'da şampiyonluk hedefiyle parkeye çıkıyor.

İçerik Değiştirme