Erişilebilirlik Butonu
İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss WhatsApp
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Kapat

Sağ Menü

17° hava durumu ikonu

Şirketlerimiz Sayfası

Sol Menü

Sayfa İçeriği

İZFAŞ - İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. A.Ş.


İZFAŞ - İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. A.Ş.

Başta İzmir olmak üzere ülkenin çeşitli yerlerinde ve yabancı ülkelerde fuar ve sergi düzenlemek, bu amaca yönelik olmak üzere her türlü kültürel eğitsel ve Sanatsal sportif ve benzeri etkinlikler düzenlemek, düzenlenmiş olanlara katılmaktır.

TELEFON : 0232 497 10 00
FAKS: 0232 497 10 22 - 23
E-POSTA :
WEB : http://www.izfas.com.tr
ADRES : Şair Eşref Bulvarı No:50 Kültürpark/İZMİR

EGE ŞEHİR PLANLAMA A.Ş İzmir Büyükşehir Belediyesi Ege Şehir Planlaması Enerji ve Teknolojik İşbirliği Merkezi A.Ş.


EGE ŞEHİR PLANLAMA A.Ş İzmir Büyükşehir Belediyesi Ege Şehir Planlaması Enerji ve Teknolojik İşbirliği Merkezi A.Ş.

İzmir metropol alanı dahilinde, sağlıklı kentleşme bilinciyle, her türlü şehir planlaması ve ulaşım ana planlarını yaptırmak, toplu konutlar ve ticaret merkezleri inşa etmek veya ettirmek, bunların mimarlık ve mühendislik projelerini yapmak veya yaptırmak, kontrollük ve müşavirlik hizmetlerini sağlamak,  ayrıca bu hizmet ve malların tanıtım ve pazarlamasını yapmak.

TELEFON : 0232 464 40 01
FAKS: 0232 464 39 25
E-POSTA :
WEB : http://www.egesehirplanlama.com.tr
ADRES : 1487 Sok No:13/1-2 Alsancak/İZMİR

İZDENİZ A.Ş.İzmir Deniz İşletmeciliği Nakliye ve Turizm Tic A.Ş.


İZDENİZ A.Ş.İzmir Deniz İşletmeciliği Nakliye ve Turizm Tic A.Ş.

Toplu deniz taşımacılığı hizmetlerini yerine getirmek ve bunu sağlamak amacıyla olanakları hazırlamak, düzenlemek, düzenlenenlere katılmak, işletmek, işlettirmektir.

TELEFON : 0232 330 89 22
FAKS: 0232 362 41 26
E-POSTA :
WEB : http://www.izdeniz.com.tr
ADRES : Bostanlı Vapur İskelesi Konak/İZMİR

İZMİR METRO A.Ş İzmir Büyükşehir Belediyesi Metro İşletmeciliği Taşımacılık İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.


İZMİR METRO A.Ş İzmir Büyükşehir Belediyesi Metro İşletmeciliği Taşımacılık İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Her türlü enerji ile çalışabilen raylı, raysız, müteharrik makine ile lastik ve demir tekerlekli araçlarla yer altı ve yer üstü her türlü kara, deniz, göl ve hava ulaşımı ve toplu taşımacılık hizmetlerini yapmak, yaptırmak, işletmek ve işlettirmek veya bu hizmetlere katkıda bulunmak amacı ile kurulmuştur.

TELEFON : 0232 461 54 45
FAKS: 0232 461 47 69
E-POSTA :
WEB : http://www.izmirmetro.com.tr
ADRES : 2844 Sok. No:5 Mersinli/İZMİR

İZBELCOM A.Ş İzmir Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruması, İyileştirilmesi, Müşavirlik, Ve Proje Hizmetleri Tic. ve San.A.Ş.


İZBELCOM A.Ş  İzmir Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruması, İyileştirilmesi, Müşavirlik, Ve Proje Hizmetleri Tic. ve San.A.Ş.

Çevrenin korunması, iyileştirilmesi; Kırsal ve Kentsel alanda arazinin ve doğal kaynakların en iyi şekilde korunması; su, toprak ve hava kirlenmesinin önlenmesi, sağlıklı kentleşmenin sağlanması için faaliyetlerde bulunur.
Şehir içme suyunun temini ve kalitesinin araştırılması için etüt, müşavirlik ve proje hizmetlerini etmek, tesislerini kurmak; yeraltı ve yüzeysel suların ıslahı, tesislerinin kurulması için etüd, proje,müşavirlik hizmetlerini ifa etmek; kurmak, tarımsal suların ve sulama tekniklerinin incelenmesi, etüdü, projelendirilmesi, kurulması çalışmalarını yürütür.

TELEFON : 0232 445 44 06
FAKS: 0232 445 01 06
E-POSTA :
WEB : http://www.izbelcom.com.tr
ADRES : 857 sok. No:6/604 İzmiroğlu İşhanı Konak/İZMİR

ÜNİBEL A.Ş. Özel Eğitim ve Bilgi Teknolojileri Kültür, Tanıtım ve Yayıncılık San. Tic. A.Ş.


ÜNİBEL A.Ş. Özel Eğitim ve Bilgi Teknolojileri Kültür, Tanıtım ve Yayıncılık San. Tic. A.Ş.

Özel, tüzel, şirket ve resmi kuruluşların her nevi bilgi işlem hizmetlerini ifa etmek, bu maksatla bilgi hazırlamak, kontrol etmek, bilgisayar makinalarını kısmen veya tamamen kiralamak, satın almakve kendi makinaların zamanını kısmen veya tamamen kiraya vermek, programlama ve işin ifasına ilişkin işlerini yapmak veya bu sistemi kullanan başka kuruluşlara yaptırmaktır.

TELEFON : 0232 489 16 12
FAKS: 0232 489 21 32
E-POSTA :
WEB : http://www.unibel.com.tr
ADRES : Cumhuriyet Bulvarı No:16/8 Konak/İZMİR

İZELMAN A.Ş Genel Hizmet Otopark, Özel Eğitim, İtfaiye ve Sağlık Hizmetleri Tic. A.Ş


İZELMAN A.Ş Genel Hizmet Otopark, Özel Eğitim, İtfaiye ve Sağlık Hizmetleri Tic. A.Ş

Şirket, resmi kamu kurum ve kuruluşlarına, özel firma ve şirketlere, bankalara, otel, motel ve restoranlara, turistik tesislere, gerçek kişi ve tüzel kişilere genel hizmetler konusunda eleman temin etmek, hamaliye, temizlik ve bakım hizmeti vermek, her türlü mühendislik personeli hizmeti, park, bahçe, rekreasyon alanlarının düzenlenmesi, ışıklandırılması, bakım, onarım, tadilat yapılması, projelendirilmesi ve danışmanlık hizmetleri vermek, otopark işletmeciliği yapmak, özel okul, anaokulları, kreş ve benzeri eğitim kurumları işletmeciliği yapmak, özel sağlık hizmetleri vermek, doğal afet, yangın, kaza vesair durumlarda arama , kurtarma hizmetleri vermektir.

TELEFON : 0232 464 64 45
FAKS: 0232 421 45 36
E-POSTA :
WEB : http://www.izelman.com.tr
ADRES : İşçiler Cad. No:130 Kahramanlar/İZMİR

İZULAŞ A.Ş İzmir Büyükşehir Belediyesi İzmir Ulaşım Hizmetleri ve Makine San.A.Ş.


İZULAŞ A.Ş İzmir Büyükşehir Belediyesi İzmir Ulaşım Hizmetleri ve Makine San.A.Ş.

İzmir  metropol alanı dahilinde toplu taşımacılık hizmetlerini yerine getirmek ve bunu sağlamak amacıyla olanakları hazırlamak, düzenlemek, düzenlenenlere katılmak, işletmek, işlettirmektir.

TELEFON : 0232 282 29 10 -11
FAKS: 0232 282 29 55
E-POSTA :
WEB : http://www.izulas.com.tr
ADRES : Tuna Mah. Fatih Cad. No:91/9 C Blok Bornova / İZMİR

İZBETON A.Ş - İzmir Büyükşehir Belediyesi Beton Asfalt Enerji Üretim Dağıtım Tesisleri Su Kanalizasyon Ticaret ve Sanayii Anonim Şirketi


İZBETON A.Ş - İzmir Büyükşehir Belediyesi Beton Asfalt Enerji Üretim Dağıtım Tesisleri Su Kanalizasyon Ticaret ve Sanayii Anonim Şirketi

İzmir Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanındaki;

Yeni yol ve bulvarların açılması, köprülerin yapılması, mevcut yol, cadde ve bulvarların asfaltlanması veya betonlanması, yağmur suyu drenaj ve kanalizasyon sistemlerinin yapılması,asfalt, hazır beton, beton parke bordür, prekast elemanlar ve agrega üretimi, yeni park alanlarının yapılması, mevcut parkların düzenlenmesi, aydınlatma ve sulama sistemlerinin yapılması, açılan rekreasyon alanlarının düzenlenmesi, spor sahalarının yapılması, konut alanlarında alt yapı, üst yapı ve sanat yapıları yapılması, İzmir metropol sınırları içerisindeki duvar afiş ve yazı temiziliklerinin yapılması, alt veüst geçitlerin yapılması,asfalt çalışmaları paralelinde ızgara, baca yükseltme ve imalat ve montajlarının yapılması, oto yol korkuluklarının yapılması, iş makinası ve iş gücü temini, acil durumlarda kriz ekiplerini yönlendirerek gerekli yardımların yapılması, doğal su kaynağından el değmeden şebeke kurarak İzmir halkına ucuz ve sağlıklı içme suyu sağlayan su satış istasyonlarının işletilmesi, makina ile yol süpürme işleri, İzmir Büyükşehir Belediyesinin trafik hizmetlerinde kullanılan trafik çekicilerinin temini ve işletilmesi, moloz döküm sahalarının işletilmesi.

TELEFON : 0232 479 09 09
FAKS: 0232 479 17 45
E-POSTA :
WEB : http://www.izbeton.com.tr
ADRES : Ankara Asfaltı No:385 Naldöken-Bornova/İZMİR

GRAND PLAZA GIDA TURİZM A.Ş İzmir Büyükşehir Belediyesi Grand Plaza Gıda Otelcilik ve Turizm A.Ş.


GRAND PLAZA GIDA TURİZM A.Ş  İzmir Büyükşehir Belediyesi Grand Plaza Gıda Otelcilik ve Turizm A.Ş.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde turizme elverişli tesisler kurmak, otel, tatil köyü konaklama tesisleri, spor sağlık ve sosyal tesisleri, açık ve kapalı yat limanı, restoran, kafeterya, gibi eğlence ve ihtiyaç tesisleri, plaj, turistik nitelikli yerleri inşa etmek ve bu yerleri satmak veya işletmek veya bu şekilde tesis olunmuş yerleri satın almak, işletmeye açmak, kiralamak veya işlettirmektir.

TELEFON : 0232 293 47 00
FAKS: 0232 421 72 96
E-POSTA :
WEB : http://www.grandplaza.com.tr
ADRES : Talatpaşa BulvarıAlsancak İş Merkezi No:59 K:3 Alsancak/İzmir

İZENERJİ A.Ş.


İZENERJİ A.Ş.
İzenerji İnsan Kayn. Tem. Bak. Onarım Enerji Güvenlik Hiz.İlaçlama ve Tur. San. ve Tic. A.Ş.

Faaliyet Alanı
Şehir içi ve / veya şehirlerarasında; yeraltı sıcak suları ve diğer su kaynaklarını çıkarmak; jeotermal enerji kaynaklarını çıkarmak, şirket, resmi kamu kurum ve kuruluşlarına, özel firma ve şirketlere, bankalara, otel, motel ve restoranlara, turistik tesislere, gerçek kişi ve tüzel kişilere genel hizmetler konusunda eleman temin etmek, hamaliye, temizlik ve bakım hizmeti vermektir.
TELEFON : 0232 411 77 00 PBX
FAKS: 0232 411 77 01
E-POSTA : info@izenerji.com.tr
WEB : http://www.izenerji.com.tr
ADRES : Hürriyet Bulv.No:18 K:6 D:12 Münir Birsel Plaza B Blok İsmet Kaptan Mah. Konak / İZMİR